1978 Tarihinde Trabzon’da doğdu. 2003 Yılında tıp doktoru olarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2005 Yılında Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimine başladı ve 2010 Haziran ayında uzman doktor ünvanı aldı.
2010 Yılında girdiği sınavda başarılı bulunarak Avrupa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yeterlilik Belgesi almaya hak kazandı.
2011 Yılında Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda öğretim üyeliği görevine başladı. Aynı zamanda Ufuk Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu’nda öğretim üyeliği görevini yürüttü. 2013 Mart ayında yardımcı doçentlik ünvanı aldı. 2013 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda Klinik Anatomi alanında doktora programına başladı ve halen aynı programda doktora öğrencisi olarak devam etmektedir. 2015 Ocak ayından beri Fizyocare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde uzman doktor olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.