Yaşlı Bakım (Getriatri)


Geriatrik (yaşlı bakım) rehabilitasyon alanında, ulusal ve uluslararası alanda ciddi çalışmalara imza atmış uzman kadromuz, bu alanda son teknoloji medikal cihazlar kullanmaktadır. Başta inme (felç) olmak üzere engelliliğe sebep olan hastalıkların tümü, her aşamada başarı ile takip ve tedavi edilebilmektedir.

yasli-bakim-ankara

Bilge Hayatlar; Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesine sahip, solunum cihazına bağlı hastalara fizik tedavi hizmeti verebilen Ankara’daki tek sağlık merkezidir.

Kas-iskelet ve romatizmal kaynaklı ağrılar; fizik tedavi modaliteleri ve Algoloji (pain medicine) teknikleri uygulanarak hastalarımızın tedavileri gerçekleştirilmektedir. Tedavi salonları, yürüyüş analiz ve eğitim laboratuvarları, A tipi sertifikaya sahip çözüm ortağımız ile sürdürdüğümüz robotik ve ileri teknoloji tedavi üniteleri, sanal rehabilitasyon salonları, tedavi havuzları ve özel tedavi banyoları ile; özellikle geriatrik (yaşlılık) dönemde ihtiyaç duyulan fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri uluslararası kalitede donanım ve ekip ile sağlanmaktadır.

Bizler; kişinin sağlıklı olmasının fiziksel, ruhsal ve sosyal anlamda iyilik olması olduğunu biliyor ve bu yönde bütüncül bir yaklaşım ile hizmet vermeyi kendimize ilke ediniyoruz.